Hakkımızda

New Kristal Promosyon kurulduğu 1989 yılından bugüne sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren plaket ve promosyon konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Tüm Promosyon Ürünleri, Kupa, Kristal Plaket, ve Kişiye özgün ürünlerin imalatını yapmaktadır.

Ürün imal edildikten sonra; Direk Dijital Baskı (Renk sınırı yoktur), Lazer Kazıma,Lazer Patlatma,3 boyutlu Lazer Patlatma gibi baskı hizmetlerimizi isteğinize göre ürünlere işlemekteyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede promosyon ve plaket sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan New Promosyon, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. New Promosyon İmalatçı bir firmadır. Bu sebeple fiyatlarımızdaki farkı görüp ticaretin tadını çıkarın...