GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ EN ÖDÜLLERİ

Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü
GSÜİK 1998 – 1999 akademik yılı başında kurulmuştur. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne bağlı “ilk” kulüptür. İşletme bölümünün öğrencileri, kulübün doğal üyesidir. 2002 yılından itibaren, diğer bölümlerdeki öğrenciler de kulüp üyesi olabilmekte ve aktivitelerde yer alabilmektedir. Kulübümüzün öncelikli misyonu, iş dünyasıyla üniversitemizin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda Galatasaray Üniversitesi’ni iş dünyasına tanıtmak, öğrencileri henüz üniversite yıllarında çalışma hayatıyla karşılaştırmaktır.
EN Ödül Töreni
Gerçekleştirildiği ilk yıldan itibaren “En Ödül Töreni” organizasyonumuz bizim en prestijli, basında en çok ses getiren, en özel organizasyonumuzdur.
Bu özel geceyi bizim için daha da güzelleştiren ödül töreninin düzenlenmesinde, adayların belirlenmesinden anketlerin oluşturulmasına; anketlerin üniversitemizin tüm öğrencilerine ulaştırılmasından, katılımcıların karşılanmasına kadar her aşamada kulüp üyelerimizin büyük emek harcayarak, özenle çalışmasıdır.
Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz “En Ödül Töreni” organizasyonlarımıza kendi alanında büyük başarılara imza atan ve okulumuzun öğrencileri tarafından seçilen birçok önemli isim katılmıştır.